file Jsem členem nebo ne?

  • Sklípkan
  • Avatar uživatele Sklípkan Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
05. bře 2020 17:32 #1 od Sklípkan
Jsem členem nebo ne? vytvořil uživatel Sklípkan
Ahoj,nevim jestli sem píšu správně ale fakt už nevim kde se zeptat.
Vyplnil jsem přihlášku k členství asi před měsícem.Nepřišel mi žádný potvrzovací email takže vlastně nevím jestli jsem členem nebo nejsem.Psal jsem na mail info@cech-pivo.cz dotaz jak to tedy je, ale nikdo mi neodpověděl.Maily o akcích mi chodí,dnes mi přišel mail ohledně placení členských příspěvků.Rád bych členský příspěvek zaplatil ale nevím kde mám sehnat svoje členské číslo.Kam se mám přihlásit???? Na stránkách cechu nikde žádné přihlašovací kolonky nevidím.A na stránkách homebrewmap se sice přihlásím, ale zase nikde nevidím žádné členské číslo.Nezlobte se na mě,ale nějak tomuhle systému nerozumím.Můžete mi prosím nějak poradit?
Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. bře 2020 20:19 - 05. bře 2020 20:25 #2 od grádyš
Odpověděl grádyš pro téma Jsem členem nebo ne?
Ahoj,
pokud jsi Jiří Havlík, tak jsi přihlášku vyplnil dne 13.2.2020 18:12:25. V ten samý čas ti odešel i potvrzovací mail.

Dne 20.2.2020 19:09 jsi nám poslal mail, že ti nedošlo žádné potvrzení registrace. Ten samý den ve 20:08 ti Petr Novotný odpověděl a znovu přeposlal potvrzovací mail. Což jsem před pár minutami do třetice udělal i já.

Nevím, jestli nemáš nějaké problémy s e-mailem, protože jestli se dobře pamatuji, před časem jsi se snažil zaregistrovat i na tyto stránky a zadával jsi neexistující mailovou adresu (i když na první pohled vypadala podobně, jako tvá funkční adresa). Nemáš třeba těch podobných schránek víc? A vybíráš je všechny?
Poslední změna: 05. bře 2020 20:25 uživatelem grádyš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Sklípkan
  • Avatar uživatele Sklípkan Autor tématu
  • Offline
  • Nováček
  • Nováček
Více
05. bře 2020 20:45 #3 od Sklípkan
Odpověděl Sklípkan pro téma Jsem členem nebo ne?
No jsem to já.Adresy používám dvě.
Spt32@centrum.cz a Jirka_Havlik@centrum.cz
Je zajímavý že na adresu Jirka_Havlik@centrum.cz mi teď přišla tvoje odpověď a na tu druhou adresu mi přišel mail s těmi poplatky za členství.
To znamená že by to mělo fungovat.
Ale nic jiného jsem opravdu nedostal a to jsem koukal i do spamu a všude kde se dalo.Tak nevim kde je problém.Já bych klidně i používal jen jednu adresu ale nevim jak to teď mám změnit.Na homebrewmap mám adresu Jirka_Havlik@centrum.cz a do cechu jsem se přihlašoval myslím s adresou spt32@centrum.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: novotny.petrJersey

Uživatelský profil

Reklama

Nové příspěvky ve fóru

Více Témat »

Nadcházející události

Žádné události

Nová místa

Nové komentáře

  • Duboudyl napsal/a Více
    Ahoj
    Prepač že som neodpisoval. Malo chodím sem. 5.1.2024
  • Kiwi napsal/a Více
    Tohle ja naprosto skvělě vysvětlené. Díky moc. 24.8.2023
  • Saraf napsal/a Více
    Zdravim Suraku, vaříš stále? Saraf, Hrabice 6.1.2023
  • Elousek40 # napsal/a Více
    Zdravím,ty vaše www.nefunguji,máte nějaké věci... 7.11.2022
  • Bystričan napsal/a Více
    Ahoj chcel by som vyskúšať variť vlastné pivo. Som... 7.3.2022