× Put your proposals and improvement suggestions here.

Máte návrh na novou funkcionalitu či vylepšení? Tady je to pravé místo.

file Recenze a recepty na HBM

  • Dominik
  • Avatar uživatele Dominik Autor tématu
  • Offline
  • Pokročilý
  • Pokročilý
Více
08. lis 2017 15:55 - 08. lis 2017 15:57 #1 od Dominik
Recenze a recepty na HBM vytvořil uživatel Dominik
Ahoj, mám 2 dotazy/tipy:
1. Šlo by zakázat hodnocení vlastního piva? Nepřijde mi to moc fér a vlastně ani nevím k čemu. Navíc v souvislosti s udělováním hodností cechu kontraproduktivní (trochu blbost, ale...přeci jen). Pokud má autor potřebu sdělit dojmy ze svého piva, má k tomu přece možnost v kolonce Popis.

2. ,,Recept", kde jsou popsány použité slady, avšak již ne podíl, kde není popsáno +- rmutovací schema, kde nejsou uvedeny časy chmelení (též množství použitého chmele), teplota kvašení... to myslím, že nejen pro mě postrádá význam a pro mě osobně to RECEPT není. Dala by se zařídit povinnost tyto údaje uvádět?

Děkuji za prostor k vyjádření :-)
Poslední změna: 08. lis 2017 15:57 uživatelem Dominik.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • grádyš
  • Avatar uživatele grádyš
  • Pryč
  • Administrator
  • Administrator
Více
08. lis 2017 16:13 #2 od grádyš
Odpověděl grádyš pro téma Recenze a recepty na HBM
1. Zakázat hodnocení vlastního piva nejde. Jako úplná hovadina mi to ale zas až tak nepřijde - když má autor potřebu sdělit svůj (pravděpodobně zaujatý ;) ) názor, udělat to může.

2. Povinnost uvádět "smysluplný" recept je dána v podmínkách (www.homebrewmap.com/cs/forum/news-announ...hip-pravidla-cenzury), ale nějak ji vynutit či automaticky kontrolovat zcela určitě nejde. Když takový recept najdu, autora se snažím upozornit, ale z mých zkušeností plyne, že v 95% případů na upozornění nikdo nereaguje. V tom případě recept odpublikuji. Nesmažu, pouze odpublikuji, takže autor má možnost recept opravit a znovu zveřejnit.
Nicméně není úplně v mých silách pořád dokola procházet recepty a zjišťovat, jestli dávají smysl :( Tady asi nejvíc můžou pomoci ostatní uživatelé, kteří mi pomůžou autora receptu upozornit :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Uživatelský profil

Reklama

Nové příspěvky ve fóru

Více Témat »

Nadcházející události

Žádné události

Nová místa

Nové komentáře

  • Duboudyl napsal/a Více
    Ahoj
    Prepač že som neodpisoval. Malo chodím sem. 5.1.2024
  • Kiwi napsal/a Více
    Tohle ja naprosto skvělě vysvětlené. Díky moc. 24.8.2023
  • Saraf napsal/a Více
    Zdravim Suraku, vaříš stále? Saraf, Hrabice 6.1.2023
  • Elousek40 # napsal/a Více
    Zdravím,ty vaše www.nefunguji,máte nějaké věci... 7.11.2022
  • Bystričan napsal/a Více
    Ahoj chcel by som vyskúšať variť vlastné pivo. Som... 7.3.2022