Prostor k dlouhodobému pronájmu vhodný pro otevření minipivovaru a restaurace

 • grádyš
 • grádyš's Avatar Topic Author
 • Offline
 • Administrator
 • Administrator
More
15 Jul 2019 09:31 #1 by grádyš
Dobrý den,
Omlouvám se za kontakt touto cestou. Chci pomoci známému v Bratislavě. Nabízí prostor k dlouhodobému pronájmu, který je vhodný pro otevření minipivovaru a restaurace. Místo má tradici v restauratérství.

Nevíte o někom, koho by to zajímalo? Pokud ano, rád poskytnu další informace a nebo zájemce přímo propojím s pronajímatelem.


Zde stručné info:Objekt Stará sladovňa.

Pôvodná stavba bola postavená v roku 1875 a bola súčasťou mestského pivovaru Stien. Slúžila pivovaru ako sladovňa ,na výrobu piva .V roku 1976 sa začala rozsiahla rekonštrukcia budovy a prerobila sa na jednu z najväčších pivárni v Európe s kapacitou 1800 stoličiek. Okrem gastronomickej činnosti sa tu aj realizovala výroba vlastných mäsiarenských výrobkov, klobás, tlačenky atď. Po roku 1989 sa jej charakter zmenil a na niektorých strediskách sa zmenila činnosť.

Páči sa nám koncept spojenie gastronomickej činnosti s výrobou a predajom kvalitných mäsiarskych výrobkov. Začiatkom roku sa nám uvolnil priestor na prízemí budovy. Chceli by sme sa vrátiť, k pôvodnému zámeru a to je gastronomická činnosť. Jedná sa o veľmi vhodný obchodný priestor, vďaka jeho umiestneniu. Do priestoru je vchod možný priamo z ulice , alebo vestibulu budovy. Jeho veľkosť je cca 1270 m2, z toho odbytový cez 800m2.

Naša budova sa nachádza v centre mesta Bratislava v Starom Meste. V okolí našej budovy je výstavba nového centra. V tesnej blízkosti sa realizuje najväčšia výstavba kancelárskych priestorov cca 45 000m2, čo predstavuje množstvo administratívnych pracovníkov a potencionálnych zákazníkov. Svedčí o tom aj tá skutočnosť, že ideme realizovať tento rok výstavbu hotela s kapacitou 129 izieb s medzinárodnou hotelovou spoločnosťou.

S díky a pozdravem

Ing. Martin Vejsada
jednatel

MAVERIX INNOVATION s.r.o.

+420 725 584 604
Rybná 678/9
110 00 Praha 1
www.maverix.cz

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Moderators: novotny.petrJersey

User Profile

Advertisement

New Forum Posts

More Topics »

New Places

New Comments

 • PAJUS said More
  To jsem už zkoušel ale nic... 14.8.2019
 • grádyš said More
  Tady ti pravděpodobně nikdo neodpoví, kontaktuj... 14.8.2019
 • PAJUS said More
  Dobrý den, do kdy se dají zasílat vzorky? 13.8.2019
 • Zdeněk said More
 • marcusoptus said More
  tak to by sme mali dať stretnutie a podiskutovať. ..... 20.3.2019