file Robobrew

More
15 Aug 2018 13:01 #11 by riso77
Replied by riso77 on topic Robobrew
Pouziva niekto tieto all-in-one masiny v nejakej kombinacii aj na dekokciu? standardne sa pri dekokcii vyuziva husta cast rmutu. Z tychto masin by sa dal oddelit len tekuty podiel a ten postupne povarovat. Nemalo by to vplyv na samotny vysledok, ked chcem varit tradicny cesky lezak dvojrmutom?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • faktu50
  • faktu50's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Junior Member
  • Junior Member
More
12 Apr 2020 00:50 #12 by faktu50
Replied by faktu50 on topic Robobrew
Ja pouzivam bezne Robobrew i na vareni lezaku, proste odeberu dilo v mnozstvi jake potrebuji a delam dekokci na sporaku v hrnci a posleze ho vratim zpet promicham a pokracuji v infuzi. Nikdy jsem s tim nemel problem,

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • faktu50
  • faktu50's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Junior Member
  • Junior Member
More
12 Apr 2020 00:56 #13 by faktu50
Replied by faktu50 on topic Robobrew
Ahoj Jardo jak se porad dari, co Robobrew porad varis s tim? Ja ano a jsem s tim spokojeny, naucil jsem se to pouzivat i pro lezaky. Poridil jsem si take Fermzillu a fermentuji pod tlakem. Je zajimave jak to zrychluje cely proces nedochazi k oxidaci a chutove je pivo vyborne. Porad je se co ucit.
tak at se dari a Dej Buh Stesti..
Tom
The following user(s) said Thank You: Obcan1X

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 Apr 2020 13:58 #14 by mleako
Replied by mleako on topic Robobrew
Jak to tady čtu, tak mám pořád větší pokušení si tu 30 l verzi taky koupit :) Jak je to s kvalitou zpracování a spolehlivostí u Robobrew? Kolik na tom máte navařeno várek? U těch levnějších kopií Brewmasteru lidi často komentují, že to má takové laciné zpracování, tenký plechy apod.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Apr 2020 07:28 #15 by Barnet
Replied by Barnet on topic Robobrew
Ahoj. Samozřejmě vařím i když jsem to teď skoro na půl roku přerušil, protože dostavuju barák a v něm už si samozřejmě chystám místečko na vaření. Robobrew mám pořád a chtěl jsem na něm některé věci vylepšit, ale nakonec jsem přirozenou cestou vychytal všechny muchy a výsledek je prostě perfektní a není třeba na tom nic měnit. Občas si pro radost uvařím nějaký speciálek (zázvorové, třešňové anebo prostě jen přidám ke stávajícímu receptu sypání a více chmele) ale nejraději mám svoji ustalenou recepturu na v podstatě velmi pitelné pivo u kterého vydržím celý večer když třeba s rodinou grilujem. U té pitelnosti... byl jsem na setkání domovarníků a přemýšlel co tam dělám. Všichni měly samé speciály a já prostě jen... pivo. Sám pracuju v Pivním Andělu kde mám přístup ke všem možným pivům nejen od malých pivovárků ale i těch cizích a některé jsou opravdu skvosty,které si občas koupím i opakovaně, ale my Češi si prostě dáme tyhle piva na chuť a občas prostě potřebujeme vypnout a vypít za večer x piv tlachat o hovadinách,všechno vědět a zachránit svět a na tohle jsem svoje pivo dohnal k dokonalosti. Tož tak u nás na Moravě. Robobrew se ukázala jako dobrá volba a znovu opakuju pro některé nově příchozí - je to jako s novou troubou, musíte pochopit jak peče v tomto případě jak vaří. Hlavní je pochopit jak jedou teploty jak rychle se zahřívá a pod. a potom už je jen vše na vás pokud nejste zrovna idiot.A jak jde život u protinožců jestli tam teda ještě jsi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Apr 2020 07:40 #16 by Barnet
Replied by Barnet on topic Robobrew
Asi tě nepotěším, ale mám pocit, že Robobrew jsou teď celkem nedostatkovým zbožím. Prostě made in China. Jinak zpracování a spolehlivost já hodnotím na velmi dobrou a v podstatě bych neměnil. Slouží k tomu k čemu má a slouží dobře. A jinak nevěř všemu co tu kde kdo napíše. někteří by to asi chtěli mít pancéřové, ale kdo by se s tím potom tahal. Ber v potaz to, že když tam máš skoro 30litru vody váží to 35kg a zkus to někam přenést, pokud si teda nepořídíš nějaký systém čerpadel a ventilů. Ale u tohoto je to asi blbost. Je to prostě uděláno tak akorát a nepřipadá mi, že je to vyrobeno aby se to za půl roku po..lo. V souvislosti s tím co se děje teď ve světě jen doufám, že by se opět mohli začít vyrábět bytelné a kvalitní mašiny jako standart jako to bylo dříve. K životu potřebuji jednu ledničku,jednu pračku, a třeba jen jednu varnu na pivo. Za svůj život si nepotřebuju kupovat co čtyři roky všechno nové, ale někteří mě o tom stále přesvědčují. V každém případě pokud Roba seženeš neváhej.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Apr 2020 08:43 #17 by mleako
Replied by mleako on topic Robobrew
Tak to je jasné no, já než se definitivně rozhodnu, tak už bude snad po pandemii :) Ale s tou myšlenkou koupit nějakou varničku už si chvíli pohrávám a asi do toho půjdu až budou zase k mání. Zatím vařím na plynovým sporáku a na menší várky kolem 15L je to v klidu, ale na větší objemy už to má malej výkon a ohřev dost trvá. A když už si s tím člověk dá tu práci, tak toho chce samozřejmě uvařit co nejvíc. Navíc žena remcá, že má ulepenou kuchyni, apod. :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • faktu50
  • faktu50's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Junior Member
  • Junior Member
More
14 Apr 2020 00:42 #18 by faktu50
Replied by faktu50 on topic Robobrew
Ahoj, jsem stale v Australii a trochu vic izolovany nez kdy jindy :-), dari se pomerne dobre a je dost casu na vareni piva. Nam zacal podzim tak jsem trochu zvedavy co nam snizeni teplot prinese.
Ale ted k pivu, jak jsi se zminil taky jsem byl na par soutezich , nekde i prvni misto ale nejradeji varim pivo takove jake mame radi do a ktere muzu pit s kamarady a to se uplne neda drzet nejakeho specifickeho pivniho stylu. Ale samozrejmne nekdy trochu experimentuji. Mam nekolik piv na kterych stale pracuji a snazim se je dovest k dokonalosti,
Mira uspechu je moje zena, ta nikdy pivo nepila dokud neochutnala moje. A jeji favorit: Belgian Season ABV6.6%
Jak jsem se zminil v me predesle zprave tak zacinam sbirat zkusenosti s fermentaci pod tlakem, koupil jsem Fermzillu 30L konicky fermentr a zatim to funguje dobre. Ale stejne jako s Robobrew musis prijit na to co a jak a pro ktere pivo. Nevim jestli se to da u Vas koupit ale predpokladam , ze ano.
Tak me napadlo jestli by jsi si nechte l vymenit nejake recepty.
Jo a jeste k Robobrew ta vyteznost , kdyz prijdes na to jak varit je neuveritelna.
Tak at se dari a Dej Buj stesti..
Tomas

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • faktu50
  • faktu50's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Junior Member
  • Junior Member
More
14 Apr 2020 00:44 #19 by faktu50
Replied by faktu50 on topic Robobrew
Ahoj,
a hlavne kdyz se s Robo neco stane vsude jsou nahradni dily ktere si lehce sam vymenis... Pomer kvalita cena bezkonkurecni...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • faktu50
  • faktu50's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Junior Member
  • Junior Member
More
14 Apr 2020 00:47 #20 by faktu50
Replied by faktu50 on topic Robobrew

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Apr 2020 15:14 #21 by Barnet
Replied by Barnet on topic Robobrew
Ahoj. Tak se ženou to máme stejné. Můj hlavní kritik a když se něco nezadaří hned mi to řekne. Takže mám doma takové čidlo kvality toho co uvařím. Jinak ona zase ulítá na trapistických pivech a pak skoro vše z polského Alebrowaru. Fermzilla se dá samozřejmě koupit i tady a už jsem o něčem kónickém přemýšlel taky a tak jak se mi trochu uvolní ruce a něco v peněžence jdu do toho. Recept ti samozřejmě mohu poskytnout, není to nic tajného i když tajemství mého piva je spíše ve vodě, která je tady výborná. Mám ji ze studánky v lese. 4,75kg Pale Ale, 0,15kg karamelového sladu, jednoduchá infuze sypání při 68st.(Rob ztrácí na teplotě a trochu mu trvá než to srovná, takže výsledek je 67) necháme hodinu pak zvednout na 76 a nechat deset minut. Chmelovar -Harmonie 20g 90min, Premiant 20g 50min a Kazbek 30g 20min. Posledních 20 minut navíc irský mech na pročištění. Kvasnice Safale US05. Jinak těsně před tím než to přijde do varu sbírám tu šedou sraženou bílkovinu na hladině, navíc při zcezování používám ještě Hoptube v kombinaci se sáčkem na chmel. Bezvadně to zbaví všech nechtěných nečistot a samozřejmě whirpool dělám několikrát. Dokonce i když celé dílo schladím ještě to jednou proženu whirpoolem. Na dně najdeš pak spoustu částeček chmele, které tam prostě nepotřebuješ. Po vykvašení mám pivo krásně čiré a výsledek je skvělá 11. Jo ještě voda-20lt rmut, 18lt vyslazování. Pokud dělám zázvorové přidám 1kg pale Ale a 10g Cara Red a na posledních 20min 30g zázvoru. Pro lepší chuť lze přidat 1dcl medu taky na posledních dvacet minut chmelovaru. S medem ovšem opatrně. Moc to pivo pak pění...ovšem ta chuť... Vidíš sám, že recept je vysloveně jednoduchý a upřímně při sestavování jsem nedělal a nehledal nic složitého. První tři pokusy byly fakt dost děs, ale pak to stálo za to. Já mám rád když pivo krásně voní, ale ne moc. Pokud je to jak pojízdná parfumérka nic pro mě. Jen... u nás zase začíná jaro a letos to prostě nemůžu prošvihnout, takže jak rozkvete černý bez bude bezové. bezový květ a zázvor jsou u nás doma na prvním místě s chutí a vůní. Teda já k tomu mám ještě vůni dobře udělaného steaku... Tož tak. Jinak s tebou souhlasím, náhradní díly na Roba koupíš v každém krámě s domácíma potřebama, ale já ho mám dva roky a zatím jsem nic nekupoval. Pozdravuj klokany a ať se daří. Dej Bůh štěstí.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 May 2020 06:50 #22 by Vrog
Replied by Vrog on topic Robobrew
Nemohu souhlasit, už půl roku se trápím s prasklým kolínkem v brewzille 35, vespodu mezi čerpadlem a nádobou.
www.kegland.com.au/right-angle-silicone-...or-robobrew-35l.html
A ofiobchodu na alliexpresu sem to objednával už dvakrát, nedošlo ani jednou.
Z ofi obchodu v austrálii to nehodlají expedovat do ČR, což se dá pochopit.
V ČR nikde není. Bahník sice sliboval, že má, ale od telefonátu uběhly 4 měsíce a nic. Na mejly nereaguje.

Tak fakt nevím, kde náhradní díl sehnat.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • faktu50
  • faktu50's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Junior Member
  • Junior Member
More
20 May 2020 12:41 #23 by faktu50
Replied by faktu50 on topic Robobrew
Zdravim ,
Ted jsem koukal, že to koleno stoji deset dolarů. Tak muzu zjistit kolik stoji poštovné ke mě a pak do CR a když s tou cenou budes ok muzu ti poslat v bublinkové obálce. Nebude to tak těžké tak si myslím, že bychom se mohly vejít do $30 $40 AUD celkem. Dej mi vědět mam v Keg Land účet.
Měj se Tomáš

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 May 2020 14:08 #24 by Vrog
Replied by Vrog on topic Robobrew
Moc díky za nabídku. Počkám ještě do 30.5. kdy je reklamační deadline z Číny, kdyžtak se pak ozvu.
Díky moc za ochotu ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • faktu50
  • faktu50's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Junior Member
  • Junior Member
More
20 May 2020 14:10 #25 by faktu50
Replied by faktu50 on topic Robobrew
Rado se stalo .. přeji hodně štěstí

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
08 Oct 2020 17:10 #26 by Vrog
Replied by Vrog on topic Robobrew
Ahoj,
několikrát po sobě sem teď vařil. Ale nejsem schopen dostat se s efektivitou nad 47%. Aspoň těch 65, to by mi krásně stačilo.
Pročetl jsem toho mnoho. Zkoušel různé hrubosti mletí atd. Ale tím to nebude. Hádám, že za to bude moci kalibrace teploty a právě se k ní chystám. Na druhou stranu si ale říkám, proč by měla být? Jednou se to stejně musí prohřát na zobrazovanou/nastavenou teplotu. Jen nevíme, kdy.

Jaké jsou vaše zkušenosti s nastavením teplot? Jdete do mínusu nebo do plusu, případně o kolik?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • faktu50
  • faktu50's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Junior Member
  • Junior Member
More
08 Oct 2020 20:36 #27 by faktu50
Replied by faktu50 on topic Robobrew
Ahoj,
ja kdyz jsem si koupil Robobrew tak jsem si udelal test teploty stim , ze jsem pouzil jeste jeden kontrolni teplomer na hladine a porovnaval jsem teploty a podle toho jsem kalibroval. Ale take zalezi na prutoku, jak rychle ti proteka voda. Jde o to, ze kdyz je tam zrni tak se snazim aby mi voda protekala zrnim a ne moc (skoro vubec ) tim prepadem uprostred. Ja ma efektivitu okolo 75% I vic . Ten kontrolni teplomer nahoře pouzivam stále
a mam rozdíly mezi dnem a povrchem tak 1 stupen a kdyz nahodou vic , treba kyz voda proteka zrnim pomalu a dole je male mnozstvi tekutiny a zacne se ohrivat vice, resim to studenou vodou a nebo vetsim prutokem na chvili nez se mi teplota srovna. Ja budu varit asi zitra tak ti muzu poslat video jestli to pomuze. A nebo to muzeme nejak probrat kdyby jsi chtel treba na what's app. Jen u nas je o deset hodin vice zijeme v Austrálii. Doufam, ze to dava trochu smysl, nejsem dobry spisovayel. Urcite dej vedet.
Dej buh stesti
Tom

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
09 Oct 2020 10:57 #28 by mleako
Replied by mleako on topic Robobrew
Ja mám Brewster Beacon 40 a bez jakékoliv kalibrace jsem od prvního varu na 78-80%. Rozdil teplot dno-vrch mam asi 2°C, coz jsem neresil. Cerpadlo poustim stejne jako faktu tak, aby mi nad sladem stala voda, ale neprepadavala prepadem uprostred. A pri vyslazovani ten zacatek prozenu mlatem vickrat, aby se to trochu vycistilo a vic vysladilo. Neni to takovy zdrzeni a celkem to pomaha.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
09 Oct 2020 17:12 #29 by Vrog
Replied by Vrog on topic Robobrew
Včera jsem kalibroval. Když senzor řekl že máme 63, tak par cm pod hladinou bylo o 5 a v prostred díla o 4 méně stupňů. Teploty se srovnaly po půl hodině. Neni divu, že ecektivita byla tak nízká...

Sem zvědav zítra jak dopadneme.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • faktu50
  • faktu50's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Junior Member
  • Junior Member
More
09 Oct 2020 22:07 #30 by faktu50
Replied by faktu50 on topic Robobrew
Kdyby jsi mel stejny problem do budoucna a nebo kdyby se to horsilo asi by to chtelo novy sensor.. Tak hodne štěstí.
Tom

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Moderators: novotny.petrJersey

User Profile

Advertisement

New Forum Posts

More Topics »

Next Events

No events

New Places

New Comments

  • Duboudyl said More
    Ahoj
    Prepač že som neodpisoval. Malo chodím sem. 5.1.2024
  • Kiwi said More
    Tohle ja naprosto skvělě vysvětlené. Díky moc. 24.8.2023
  • Saraf said More
    Zdravim Suraku, vaříš stále? Saraf, Hrabice 6.1.2023
  • Elousek40 # said More
    Zdravím,ty vaše www.nefunguji,máte nějaké věci... 7.11.2022
  • Bystričan said More
    Ahoj chcel by som vyskúšať variť vlastné pivo. Som... 7.3.2022